Posted

Гравці не поїдуть на Australian Open

Австралійська тенісистка Ешлі Барті планує підготовку до Відкритого чемпіонату Австралії після двох тижнів жорсткого карантину. Барті подавала заяву на проведення карантину вдома, а не в готелі, але їй було відмовлено, незважаючи на те, що протягом року вона склала близько 70 негативних тестів на COVID-19. Її тренер Крейг Тіззер розповів про ситуацію.

«Цілком зрозуміло, що чим більше часу ми матимемо для роботи над проблемними аспектами, тим більшим буде прогрес улітку. Для австралійських мандрівників, які повертаються з-за кордону, дуже складно. Ви не можете купити авіаквитки, це дуже дорого, і вам доведеться провести двотижневий карантин в готелі, де ви не можете навіть відкривати вікна.

Ми проходимо тестування на турнірах як гравці, так і їх команди. Ми пройшли його в сумі 68 разів, перш ніж Ешлі поїхала до Лондона на коротку відпустку минулого місяця, а я додому до Австралії. Це частина того, з чим нам довелося упокоритися цього року. Це не дуже весело. Принаймні, ми знаємо, що всі навколо нас на турнірах безпечні і не переносять ковід, тому це, безумовно, дозволяє вам працювати. Але повернутися і провести ще кілька тижнів у карантині після двох тестів і дізнатися, що у вас негативний результат – це смішно.

Я знаю, що гравці не братимуть участі у Відкритому чемпіонаті Австралії, якщо їм доведеться пройти карантин. Вже є чимало тих, з ким ми говорили, хто сказав, що якщо все буде так, як минулого року, вони не приїдуть. Але організатори все одно хочуть помістити гравців у «бульбашку», якщо вірити, що ми чули», — наводить слова Тіззера The West Australian.

У найближчі два тижні перша ракетка світу вирішить, чи захищати свій чемпіонський титул, завойований у 2019 році в Китаї. Проте малоймовірно, що Барті братиме участь у перенесеному фіналі WTA наступного місяця у Мексиці. Для цього чемпіонці Вімблдона довелося б провести другі два тижні в карантині після повернення в Австралію в середині листопада, перетворивши передсезонну підготовку на хаос.