Тенісні корти гольф-клубу
(тимчасово не працює)

Це дивовижне місце, яке легко закохатися з першого погляду. Ідеальна гра в ідеальному місці. Виїхавши з центру Харкова, буквально через 15 хвилин ви опинитеся у казці. Свіже повітря та спів птахів нікого не залишать байдужим.

На красивій мальовничій території Superior Golf & Spa Resort розташовані тенісні корти з різним покриттям.

 • 4 корти з покриттям «грунт»
 • 1 корт із покриттям «натуральна трава»
 • 1 корт із покриттям «хард»

Взимку 3 ґрунтові корти накриваються “дутіком”.

Контакти

м. Харків, пр. Академіка Курчатова, 1-А

Тимчасово не працює

Для вашего удобства

Вартість прокату тенісного корту

Теннисный корт на Курчатова
Понеділок – Неділя
Тимчасово не працює

Переваги такого виду спорту, як великий теніс:

 • розвиває витривалість;
 • тренування кардіосистеми та дихання;
 • зміцнення м’язової системи;
 • розслаблення м’язів, що знаходяться в гіпертонусі;
 • психо-емоційне та фізичне розвантаження;
 • інтелектуальна робота (вибудовування тактики та стратегії гри).

Читати далі…

Теніс корисний для дорослих та дітей

Теніс корисний як у професійному, так і в аматорському форматі для різноманітних людей. Як хобі – це гарне розвантаження після сидячої та нервової офісної роботи. Якщо займатися змалку, відбувається формування корисних фізичних, емоційних та інтелектуальних якостей. Теніс навіть порівнюють із шахами за складністю завдань для розуму.

Для того, щоб потрапити до професійного спорту, починати заняття потрібно в ранньому дитинстві. Рекомендований вік – з 5 років. Раніше дитина не в змозі зрозуміти особливості гри в частині тактики та стратегії, навіть якщо є сила та швидкість.

Пізніше 10 років – є сенс займатися для себе, але без видатних вроджених здібностей малоймовірно досягти серйозних результатів у спорті. У будь-якому разі теніс корисний для формування гармонійної особистості в ранньому віці та підтримання форми у дорослих.

Оптимальним режимом тренувань вважаються регулярні заняття тричі на тиждень. Тенісний корт Курчатова Харків має всі необхідні умови для цілорічних тренувань як дорослих, так і дітей. Є кілька кортів із різним покриттям:

 • натуральна трава;
 • грунт;
 • хард.

Відрізняються вони не лише комфортом гри, а й різною швидкістю відскоку м’яча. Це так званий «швидкий» та «повільний» відскок, який визначає стиль гри.

Особливості тенісного корту на Курчатова

Всі 6 кортів мають ідеальне професійне покриття найвищої якості, що відповідає світовим стандартам.

У таких умовах можна проводити тренувальні збори та змагання будь-якого рівня. Здійснювати майстер-класи, і навіть готується до Вімблдону на єдиному в Україні ідеальному трав’яному тенісному корті, як це робила Еліна Світоліна. Сама Серена Вільямс оцінила якість покриття, граючи на цих майданчиках.

Якщо ви новачок у великому тенісі, але є бажання пограти ми з задоволенням чекаємо з друзями, колегами або в сімейному колі. На наших майданчиках ви відчуєте те, що відчувають світові зірки тенісу.

У зимовий час працюють 3 корти з покриттям “Дутик”. Для вашого комфорту велика зона для паркування, роздягальні, душові.