Тенісний корт на Польовій
(ми працюємо!)

Зручне розташування підкуповує любителів великого тенісу відвідувати цей тенісний корт. Тут, як і у всіх наших спортивних локаціях для гри у великий теніс, є все необхідне.

Досвідчені тренери підкажуть і допоможуть прогресувати у улюбленому виді спорту. Просторий спортивний зал, гарне освітлення, якісне американське модульне покриття (аналогічне покриттю в тенісному клубі “Спорт & Корт”), всесезонність. Вам залишилося приїхати, взяти ракетку в руки та запевняємо Вас ви полюбите цю гру з першої подачі!

Прокат ракеток та м’ячиків, велике автопаркування, роздягальні та душові – все для Вашої зручності.

Контакти

м. Харків, вул. Польова, 44

Пн-Нд с 7:00 до 22:00

Для вашої зручності

Вартість прокату тенісного корту

Теннисный корт на Полевой
Понеділок – п’ятниця
Субота
Неділя
07:00 — 15:00 — 450 грн
15:00 — 21:00 — 550 грн
21:00 — 22:00 — 450 грн
07:00 — 22:00 — 450 грн
07:00 — 22:00 — 450 грн
Контингент тих, хто займається, можна умовно розділити на кілька категорій:
  • професіонали (регулярно тренуються, беруть участь у змаганнях);
  • “міцні” любителі (займалися великим тенісом раніше і вже вміють грати);
  • новачки (ще грати не вміють, але хочуть навчитися)
  • грати не вміють і відвідують корт епізодично (корпоративний захід за компанію з друзями).
Зрозуміло, що професіонали – окрема категорія, які займаються своїм графіком. А ось решта гравців відрізняється за вихідним рівнем і цілком ризикує опинитися в одній команді. Якщо вони раніше займалися, наприклад, у дитинстві професійно, а потім зайнялися іншою діяльністю та відійшли від спорту, певні навички залишаються, залишилося тільки їх відновити.

Читати далі…

Теніс: чудове заняття для новачків та професіоналів

Якщо людина не займалася тенісом у дитинстві, але регулярно відвідує тренування (рекомендований режим для прогресу результатів – тричі на тиждень), вона може навчитися грати до рівня, що дозволяє грати в аматорських турнірах.

Щоправда, добре грати самому – не означає вміти навчити іншого. Тому новачкам буде корисно взяти бодай кілька приватних уроків у тренера. А якщо теніс сподобається і зацікавить, бути схожим на групу, або продовжити займатися індивідуально.

Тенісний корт Польова Харків – гарний старт для початку тренувань, для дітей та дорослих. У штаті є тренер, можливе індивідуальне навчання і в групі для людей різного віку та рівня підготовки.