Тенісні корти на Дмитрівській
(ТК "Спорт&Корт")

Тренування відбуваються у великій критій залі, де розташовані 3 тенісні корти із сучасним покриттям та досвідченим тренерським штабом.

Контакти тенісного клубу

Харьків, вул. Дми́трівська, 12
(поряд зі ст. м. Центральний ринок та Південний вокзал)

Пн-Нд з 7:00 до 22:00

Для вашої зручності

Вартість прокату тенісного корту

tennis-racket-ball
Понеділок п’ятниця
Субота
Неділя
07:00 — 14:00 — 500 грн
15:00 — 20:00 — 650 грн
21:00 — 22:00 — 500 грн
07:00 — 22:00 — 500 грн
07:00 — 22:00 — 500 грн
Здоровий спосіб життя, як і раніше в тренді. Провести вихідні, свята, корпоративний тим-білдинг на тенісному корті – зараз радше рівнозначна, а не «екзотична» альтернатива звичному для відпочинку дозвілля, як правило, малорухливому і далекому від спорту. Тепер залишилося знайти потрібний тенісний корт. Чим вони відрізняються:
  • площею та кількістю майданчиків для гри;
  • сезонністю (круглий рік, у теплу пору року, у відповідну погоду, якщо відкриті);
  • наявність закритих та відкритих майданчиків;
  • характер покриття для підлоги (визначає амортизацію, зручність, стиль гри, «стрибучість» м’яча);
  • надання інвентарю в оренду, якщо немає своєї ракетки та м’яча;
  • навчання на місці (чи штатний інструктор);
  • додаткові умови (парковка, душ, зона відпочинку, ціна оренди та інше).

Читати далі…

Тенісний корт на Дмитрівській: тут можна грати цілий рік

Тенісний корт Дмитрівська Харків дозволяє грати в теніс цілий рік. Це особливо важливо для професійних спортивних тренувань, коли потрібна регулярність. Залежати від погодних умов у такій ситуації не зовсім зручно. Також це дозволяє на тривалий термін планувати тренувальний процес, не прив’язуючись до погоди.

Новачки можуть навчатися у тренера, як індивідуально, так і в групі. Інвентар можна брати у найм. Навряд чи у кожного новачка припасена в коморі тенісна ракетка «про всяк випадок», а купувати її заради одного тренування нелогічно. А за відсутності навичок навіть «зіркова» і ергономічна ракетка не зіграє сама по собі замість людини.

Тенісні корти на Дмитрівській – це місце, де ми Вам допоможемо зробити перші кроки в тенісі, а потім і зробити крок від рівня любителя-початківця до справжнього чемпіона. Сучасне покриття дозволить навчитися вправно рухатися без травм.

До Ваших послуг професійний тренерський склад із багаторічним досвідом роботи, який підготує спортсменів до змагань, допоможе оцінити техніку гри, надасть професійну консультацію та розробить тактику індивідуально для кожного клієнта.