Posted

Харків та перша ракетка України проведуть тенісний турнір нового формату

Уперше в Україні відбудеться масштабний тенісний турнір Kharkiv City Cup by Elina Svitolina Foundation. Це буде справжній тиждень тенісу у Харкові – практично одночасно, у п’яти тенісних клубах, на 30 кортах, 300 спортсменів від 8 до 97 років боротимуться за призи першої ракетки України.

Турнір відбудеться 16 до 22 серпня.

Новий формат тенісного турніру об’єднає всіх, хто любить цю гру: дітей, юніорів, дорослих, ветеранів, людей з обмеженими можливостями. Професіоналів та аматорів, організаторів та клуби.

Організатором турніру виступає департамент у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради. Коментуючи нову ініціативу, директор департаменту Олексій Чубаров зазначив: «Із року в рік ми проводимо у Харкові круті спортивні заходи. Планку ніколи не опускаємо. Ічергове тому доказ – новий тенісний турнір. Заходу такого масштабу в Україні ще не було. Ми пишаємося Еліною та її досягненнями. Дуже добре, що наша почесна громадянка підтримала ідею проведення Kharkiv City Cup, а її Благодійний фонд став співорганізатором події. Упевнений, разом ми зробимо теніс ще більш популярним і в місті, і у всій країні». «Як і раніше, розвиток тенісу в Україні є моєю метою. Харків – рідне мені місто, звідки почався мій шлях до професійного світу великого тенісу. Не випадково, що саме у Харкові, за масштабної підтримки міської влади, буде реалізовано програму мого Благодійного фонду – проведення загальноміського тенісного турніру. Такі турніри, безумовно, потрібні нашій країні та нашому суспільству» – каже Еліна Світоліна. Турнір проходитиме у п’яти тенісних клубах Харкова.

Діти до 10 років змагатимуться у ТК «Унікорт» із 17 по 22 серпня. Дітей до 12 років приймає «SuperiorGolf& SpaResort» з 17 по 22 серпня.

Дівчата до 16 років, дорослі гравці та ветерани тенісу (від 35 до 90+ років) гратимуть у ТК «CentralPark» з 17 по 22 серпня.

Також 21 серпня зіграють тенісисти-візочники. Юнаки до 16 років зіграють у ТК «АКС».

Резервні корти, за умови поганої погоди, будуть організовані в ТК «Sport&Court».

Нагородження переможців та заключний гала-вечір відбудеться 22 серпня о 18:00 у престижному гольф-курорті «SuperiorGolf& SpaResort».

У програмі заходу передбачено: традиційний коктейль, зустрічі та спілкування з шановними гостями, гала-вечеря, розважальна програма. У рамках гала-вечора пройде благодійний аукціон, де буде виставлено низку унікальних лотів. Усі зібрані кошти підуть на реалізацію подальших тенісних програм та розвиток цього виду спорту.